خرید هاست

خرید هاست مخصوص محصولات ما
هاست لینوکس حرفه ای ایران
هاست لینوکس خارج با کیفیت، پر قدرت، پر سرعت و مقرون به صرفه

گواهینامه SSL رایگان
بک آپ روزانه
هارد دیسک NVME
دامنه ملی رایگان در پرداخت سالانه
کنترل پنل ® cPanel
ساب دامنه نامحدود
پارک دامنه نامحدود
تعداد اکانت ایمیل نامحدود
تعداد دیتابیس نامحدود
تعداد اکانت FTP نامحدود
رم / RAM ۲ GB
ارسال ایمیل در ساعت ۳۰۰
پردازنده / CPU ۱ x 2.4 GHZ
آپتایم ۹۹٫۹%
سیستم عامل Centos 7 + CloudLinux
وب سرور LiteSpeed
نسخه ۴٫۴ تا ۷٫۳۰ PHP
پورت شبکه ۱۰ Gbit/s
تحویل آنی
هاست لینوکس ایران
زمانی که قصد دارید یک وبسایت را بصورت آنلاین نمایش دهید، (قرار گرفتن بر روی اینترنت) می بایست از هاست و یا همان میزبانی وب استفاده کنید. شما به مقدار فضایی برای اجرای وبسایت خود نیاز دارید که می توانید این فضا را از شرکت های میزبانی وب با هزینه کم دریافت کنید.
سرعت و عملکرد بالا
سرعت بی نظیر در تمامی بسته های میزبانی وب با ضمانت پایداری ۹۹٪. با استفاده از هارد SSD، وبسایت شما چندین برابر سریع تر بارگزاری خواهد شد.
بک آپ روزانه
محافظت از فایل های شما یکی دیگر از اولویت ها در سون هاست می باشد. ارایه بک آپ روزانه از طریق ابزار قدرتمند جت بک آپ (JetBackup).
حداکثر امنیت
امنیت در اولویت اول کار ما قرار دارد و سون هاست با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، امنیت را به حداکثر ممکن رسانده است.
گواهینامه SSL رایگان
امنیت، امنیت، امنیت! ارایه گواهینامه SSL رایگان در تمامی بسته های میزبانی در تمامی دوره ها بصورت WildCard. هزینه اضافی را فراموش کنید.
دامنه رایگان
یک دامنه ایرانی، برای هر ایرانی. ارایه دامنه ملی رایگان هنگام ثبت سفارش در تمامی بسته های هاست در پرداخت سالانه. مهمان ما باشید.
گارانتی آپتایم ۹۹.۹٪
ارایه گارانتی آپتایم ۹۹.۹٪ در تمامی محصولات. جدا از کیفیت و سرعت بالای محصولات، پایداری و آپتایم، یکی دیگر از مزیت های مهم می باشد.
جهت خرید کلیک کنید:

0